You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Nabízené pozice

Technik MaR

Hledáme technicky orientovaného kolegu z oboru Elektrotechnika, zkušeného profesionála, ale i přemýšlivého absolventa. Výhodou praxe v oboru MaR, ale není podmínkou. Obor je obsáhlý s řadou různých zařízení a řídících systémů, takže prioritou je ochota se učit novému.

Náplň práce

Montáž a servis zařízení pro měření a regulaci. Jako je řízení vzduchotechnických jednotek, výměníkových stanic, tepelných čerpadel, osvětlení, zabezpečení a dalších souvisejících zařízení z oboru průmyslové i domácí automatizace.

Požadujeme

SPŠ, ISŠ , SOŠ, SOU elektrotechnického směru
Řidičský průkaz skupiny B
vyhláška 50/1978 Sb.
trestní bezúhonnost
technické myšlení, samostatnost

Nabízíme

Hlavní pracovní poměr v perspektivním a zajímavém oboru.
Příspěvek na stravování.
Penzijní pojištění.
Přátelské pracovní prostřední.
Datum nástupu ihned.
Vhodné i pro absolventy

V případě zájmu nám prosím zašlete Váš profesní životopis, případně i motivační dopis, na adresu evcomp@evcomp.cz